سیستم بازاریابی پیک خودرو


جهت مشاوره با شماره تماس 02188544533 تماس بگیرید

طرح کسب درآمد از بازاریابی در سایت پیک خودرو

طرح درآمدزایی پیک خودرو، با مکانیزم ساده و پویای خود زمینه مناسبی را برای اشتغال تمام افرادی که به دنبال کسب درآمد هستند فراهم نموده است.
تمام افراد از هر جنسیت، شغل و جایگاه اجتماعی تنها با عضویت در پیک خودرو و فروش آگهی های آن می‌توانند از سود، پورسانت این طرح برخوردار شوند.
درباره پیک خودرو
کانون تبلیغاتی تدبیر طرح در سال 1394 با هدف توسعه تجارت الكترونیك و استفاده از ظرفیت های بازار خودرو تاسیس شد. این شركت در سال 1395 موفق به دریافت مجوز فعالیت ‌ااز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران گردید. و امروز پیک خودرو تأمین اطلاعات مورد نیاز مردم فهیم ایران در خصوص کلیه خدمات مربوز به خودرو را رسالت خود می‌داند. رسالتی که با خلق تجربه‌ای ارزشمند از چاپ های دفترچه های تبلیغاتی و تبلیغات نامنظم و بی هدف در فضای مجازی، بزرگترین و کارآمد ترین مجمع فعالان صنعت خودرو را در قالب پیک خودرو به وجود آورد.

چرا پیک خودرو؟

بطور قطع، محصول رکن اساسی در ساختار هر شرکتی است ، و هدف اصلی بازاریابی به عنوان یک سبک فروش، مانند هر سیستم فروش دیگری رساندن کالا یا خدمات مورد نیاز به دست مصرف‌کنندگان است .
پیک خودرو، رسالت خود را تمرکز بر ارائه محصولات موثر و مورد نیاز مدیران کسب و کارهای خودرویی ،با قیمت مناسب و خدماتی بی رقیب قرار داده است و اعتقاد دارد که با اجاره آگهی از طریق این سایت، به نسبت سایر روش‌ها مقرون‌ به‌ صرفه‌تر و با خدمات بیشتر و موثرتری صورت گیرد.
پیک خودرو مجموعه‌ای کامل و بی‌نظیر از معرفی تمامی فعالان صنعت خودرو در سراسر کشور پهناورمان و برای اولین بار در ایران از طریق سایت و اپلیکیشن ارائه کرده است. این آگهی های منحصربه فرد، دارای استانداردهای داخلی و بین‌المللی هستند و در کنار مشاوره موثر ما می‌توانند طیف وسیعی از نیازهای عمومی و تخصصی افراد را تامین کنند.

(( هدف ما، بهبود کیفیت زندگی انسانهاست. ))

سیاست ها و حریم خصوصی

پیک خودرو خود را ملزم به حفظ امنیت، رعایت حریم خصوصی و احترام به حقوق شهروندی کاربران و مشتریان می‌داند. در این خصوص توجه به نکات زیر برای تمام کاربران و مشتریان گرامی ضروری است.
تمام فعالیت کاربران در پیک خودرو به ‌منظور پیشگیری از وقوع جرائم و تخلف‌های فضای مجازی با رمزنگاری قوی و رویه‌های امنیتی پایش و رهگیری می‌شود.
استفاده از امکانات پیک خودرو به ‌منزله پذیرش تمامی قوانین و رویه‌های تعریف‌شده در قوانین ملی توسط کاربر خواهد بود.
پیک خودرو حفظ امنیت و حریم خصوصی کاربران را در طراحی تمام سخت‌افزارها، نرم‌افزارها و خدمات خود در نظر گرفته است و رعایت این اصول را تضمین می‌کند.
پیک خودرو خود را ملزم می‌داند هر زمان در سیاست‌ها و قوانین مرتبط با حریم خصوصی تغییری ایجاد شود، کاربران و مشتریان خود را از این تغییرات آگاه سازد.
نگهداری گذرواژه عبور به حساب کاربری بر عهده کاربران است و برای پیشگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، از فاش کردن آن برای دیگران خودداری کنید.
پیک خودرو مانند بسیاری دیگر از تارنماها، از کوکی‌ها استفاده می‌کند و IP کاربران را ذخیره می‌کند. درعین‌حال با به‌کارگیری سرورها، لایه‌های امنیتی و پروتکل‌های ایمنی استاندارد و قدرتمند و نیز تکنیک‌های به‌روز و کارآمد مدیریت داده‌ها، اطلاعات کاربران را حفظ و نگهداری کرده و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری می‌کند.
همکاری پیک خودرو با نهادهای صنفی و حکومتی در چهارچوب ضوابط قانونی ملی است. بر این اساس به هیچ نهاد دولتی یا غیردولتی هرگز اجازه دسترسی به اطلاعات شخصی کاربران خارج از ضوابط ملی و بدون حکم مراجع قانونی داده نخواهد شد.
شما می‌توانید هر نوع پیشنهاد، سؤال یا انتقاد خود را از طریق درگاه‌های تماس با ما مطرح کنید.

منشور اخلاقی پیک خودرو

ما بازاریابان مستقل پیک خودرو با هم پیمان می‌بندیم که با تعهد به اصول زیر در توسعه و تعالی این کسب‌وکار گام برداریم:
1. رعایت قوانین ملی بازاریابی ؛
2. احترام به هنجارهای فرهنگی و مذهبی در گفتار و رفتار؛
3. صداقت در رفتار با مشتریان و تکریم افکار و اعتقادات آن‌ها؛
4. رازداری و حفظ اطلاعات شخصی مشتریان و مجموعه‌ها؛
5. پایبندی به تعهدات حرفه‌ای، سیاست‌ها و قوانین سازمان؛
6. پرهیز از فرافکنی و تخریب شرکت‌های دیگر؛
7. همفکری و همکاری در دستیابی به اهداف سازمان؛
8. آموزش و ترویج قانونی کسب‌وکار.